Алгоритми дій

Портал учасників (Participation portal) є основним джерелом інформації та комунікаційною платформою у процесі пошуку інформації про конкурси програми Горизонт 2020 та підготовки і подання проектної пропозиції

Рекомендований порядок дій:

З чого почати:
Пропонуємо ознайомитись з календарем конкурсів та більш детально проаналізувати умови тих конкурсів (Calls), тематика яких відповідає вашому науково-технічному профілю.
Рекомендується також підготувати список тематики конкурсів, в яких Ви потенційно можете брати участь.  (Інформація про тематики конкурсів є також у  робочих програмах)
Базовий план дій.
  1. Більш детально проаналізувати умови тих конкурсів, які Вас зацікавили.
  2. Сформувати проектні та дослідницькі профілі за вибраними тематичними напрямками Горизонту 2020, які передбачено фінансувати відповідно до наявних робочих програм та оголошених і очікуваних конкурсах.
  3. Проаналізувати наявні у Вас міжнародні контакти з точки зору можливостей сформувати міжнародні консорціуми.
  4. Представити наявним та потенційним партнерам Ваші можливості виконання науково-дослідних та інноваційних проектів за тематиками, які планується фінансувати у нових конкурсах Горизонту 2020.
  5. Активно підтримувати комунікацію з партнерами та використовувати наявні інструменти підтримки участі (мережу національних контактних пунктів, сервіси Cordis та інші інформаційні системи і підтримуючі проекти)

Основні етапи підготовки проекту:
1       Генерування ідеї та підготовка концепту на 1-2 сторінки.
2.     Пошук партнерів та координатора.
3.     Розробка структури робочих пакетів та поділ робіт.
4.     Підготовка повної версії проекту та подання її через портал учасників.

Деталі реалізації цих етапів залежать від того в якій ролі Ви виступаєте. Швидше за все у Вас буде одна із наступних ситуацій:
  • Ви ініціатор створення консорціуму;
  • Вас запросили у групу ініціаторів;
  • Вас запросили приєднатись до консорціуму;
  • Ви пробуєте приєднатись до консорціуму.